ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
 

 
  در کلوب داغش کن :داغ کن - کلوب دات کام   ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 1081  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


فرزندم از لباس پوشیدن خوشش نمیاد !

از دید اکثر کودکان درآوردن لباس و پوشیدن آن کارخوشایندی نیست. هنگامی که می خواهید لباسش را بپوشانید، اول همه جا تاریک می شود؛ چون پیراهن روی سر اوست!
بعدش هم به احتمال زیاد، یقه لباس صورت او اذیت می کند. وقتی هم می خواهید شلوار بچه را از پایش درآورید، او باید تعادلش را روی یک پا حفظ کند و این برای او راحت نیست.
پس به او حق بدهید که از این کار خوشش نیاید؛ به ویژه، اگر عجله داشته باشید، آنوقت تمام این اتفاقات ناخوشایندتر هم می شود؛
🏵برای اینکه این کار برای بچه خوشایند تر باشد، نکات زیر را حتما رعایت کنید:
او را در پوشیدن لباس مشارکت دهید تا اجبار ، عجله و فشار را احساس نکند؛ مثلا در تمام مدت با او صحبت کنید و به او بگویید دارید چه کار می کنید: «خب، الان می خوام پیرهنت رو تنت کنم... می شه این دستت رو بکنی تو آستینت؟ آفرین، آهان! حالا اون یکی دستت و ...» و در حین کار تعریف و تمجید کنید تا مشارکت بیشتری انجام دهد.
بهتر است لباس هایی را برای او انتخاب کنید که پوشیدن و درآوردنش آسان باشد و خودش بتواند آن را انجام دهد؛ مثلا بستن کفش های بنددار برای کودکان، سخت است اما اگر کفش چسبی باشد، آنها به تنهایی قادرند کفش بپوشند یا بستن دکمه های فشاری لباس سخت است اما راحت می توانند لباس زیپ دار را بپوشند.
سعی کنید لباس پوشیدن را به شکل بازی و تفریح انجام دهید. او را رها کنید. برای او وقت بگذارید و همیشه بدانید عجله در این کار، او را به بدخلقی می کشاند و اعصاب تان را بر هم می زند.
لباس مناسبی که برایش در نظر گرفته اید از شب قبل مشخص و آماده کنید. هرگز به او نگویید: «امروز چه لباسی می خواهی بپوشی؟» این سوال به نظر کودک نوپا دو معنا دارد: اول اینکه شما نمی دانید او باید چه بپوشد. دوم اینکه لباس پوشیدن باید مطابق میل او باشد.
می توانید به بچه سه ساله اجازه بدهید از بین لباس های مناسبی که شما برحسب شرایط و فصل در نظر گرفته اید و از میان دو گزینه ای که پیشنهاد می دهید، یکی را انتخاب کند. اما به بچه های کوچک تر که معنای انتخاب را نمی دانند، باید یک پیشنهاد بدهید.
بازرگانی مهام تجارت
نماینده انحصاری محصولات کودک و مادر سویت بی بی(sweetbaby) در ایران
تلفکس:04433465777
موبایل:09144419510
ایمیل:info@sweet-baby.ir
وبسایت رسمی سوییت بی بی
www.sweet-baby.ir

کد خبر:  1548608
فرستنده: sw sw
گروه:
Tags:

امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


 
اخبار و مطالب علمی سلامت مادر و کودک فروشگاههای اینترنتی فروش آنلاین محصولات سویت بیبی استانداردها و نشان های محصولات کودک sweet-baby

اعطای نمایندگی محصولات کودک و مادر سویت بیبی


 
 
©   کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت بازرگانی مهام تجارت محفوظ میباشد      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران