ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
 

 
  در کلوب داغش کن :داغ کن - کلوب دات کام   ترجمه: English   Turkey   العربی 
تعداد نظرها: 0 نظر  تعداد بازدید: 861  تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating 


همین الان کودک خود را در آغوش بگیرید!!!

🔹 والدینی که کودکشان را در آغوش می گیرند و با کودک خود از طریق بدنی و فیزیکی رابطه برقرار می کنند کمتر دچار خشم و غضب می گردند.
🔹در بعضی از خانواده ها که بعد از دوران شیرخواهی، کودک خود را در آغوش نمی گیرند و با او بازی های فیزیکی و بدنی انجام نمی دهند، به تدریج تماس بدنی بین پدر و مادر و کودک کاهش می یابد و فرزند در سن بلوغ به طور طبیعی از پدر و مادر خود دور می گردد.
🔹 اگر در آغوش گرفتن و بازی بدنی با کودک انجام نگیرد، هورمونهای مربوطه در بدن کودک ترشح نخواهد شد و روی ارتباط عاطفی بین والدین و کودک تاثیر سو می گذارد.
🔹هنگامی که در آغوش گرفتن و تماس بدنی بین پدر و مادر و کودک قطع شود اگر به طور اتفاقی والدین بخواهند کودک را بغل بگیرند ممکن است کودک مقاومت کند و اجازه ندهد که او را بغل کنند.
🔹 کودکانی که از بغل گرفتن و در آغوش بودن محروم بوده اند احساس می کنند که بدن آنها برای دیگران ارزش ندارد.بعضی از محققین سیگار کشیدن، اختلال در غذا خوردن و مصرف دارو و الکل را در دوران بلوغ نتیجه محروم بودن کودک از در آغوش گرفتن نداشتن رابطه بدنی در دوران کودکی و بازی نکردن پدر و مادر با کودک می دانند!!

بازرگانی مهام تجارت
نماینده انحصاری محصولات کودک و مادر سویت بی بی(sweetbaby) در ایران
تلفکس:04433465777
موبایل:09144419510
ایمیل:info@sweet-baby.ir
وبسایت رسمی سوییت بی بی
www.sweet-baby.ir

کد خبر:  1549718
فرستنده: sw sw
گروه:
Tags:

امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیکی (الزامی)

وب سایت

Enter the code shown above:


 
اخبار و مطالب علمی سلامت مادر و کودک فروشگاههای اینترنتی فروش آنلاین محصولات سویت بیبی استانداردها و نشان های محصولات کودک sweet-baby

اعطای نمایندگی محصولات کودک و مادر سویت بیبی


 
 
©   کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت بازرگانی مهام تجارت محفوظ میباشد      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران